O nas

p3a

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej jest jednym z najstarszych w Polsce stowarzyszeń zajmujących się edukacją.

Centrum Kształcenia Kursowego Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Kłodzku od 2000 roku organizuje kursy, szkolenia oraz warsztaty skierowane do dzieci oraz osób dorosłych.  Naszą misją jest wspieranie edukacji dzieci i dorosłych oraz promocja wiedzy ogólnej i zawodowej, a naszej działalności przyświeca hasło:

„ Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi”

Wieloletnie doświadczenie oraz zespół współpracujących z nami  trenerów są gwarancją jakości oferowanych przez nas kursów i szkoleń. Posiadamy Akredytację Dolnośląskiego Kuratora Oświaty w zakresie kształcenia na wybranych kursach, Certyfikat „Europejska Gwarancja Najwyższej Jakości” oraz tytuł Laureata za prowadzenie działalności oświatowej i edukacyjnej na rzecz upowszechniania wiedzy i kultury oraz kształcenia umiejętności praktycznych dorosłych i młodzieży w swoim regionie, nadany przez Departament Weryfikacji Jakości.

W prezentowanej przez nas ofercie znajdziecie Państwo  wachlarz zajęć skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Obserwujemy zmieniający się dynamicznie rynek pracy i związane z nim zapotrzebowanie na nowe kompetencje, dlatego też nasza oferta jest systematycznie poszerzana i aktualizowana. Propozycje kształcenia kierujemy  zarówno do osób indywidualnych, jak i do zorganizowanych grup, takich jak instytucje czy firmy. Realizujemy  projekty edukacyjne, będące odpowiedzią na istniejące potrzeby społeczne i chętnie wspieramy inicjatywy lokalne oraz chcących z nami współpracować ludzi z pasją. 

Wierzymy, że nasz sukces zależy od Państwa satysfakcji. Gwarantujemy lojalność  oraz uczciwość. Zawsze służymy poradą i pomocą, ponieważ traktujemy Państwa w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być traktowani. 

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia nas. Nasza siedziba znajduje się w ścisłym centrum Kłodzka, w miejscu umożliwiającym łatwy dostęp.

Do zobaczenia!